امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29394
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، روز گذشته مأموران پلیس راه کشور در جاده‌ها شاهد حوادث دلخراشی بودند. در زیر برخی از این تصادفات را ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، روز گذشته مأموران پلیس راه کشور در جاده‌ها شاهد حوادث دلخراشی بودند.

در زیر برخی از این تصادفات را می‌خوانید.

3 کشته و یک مجروح در حادثه برخورد وانت نیسان با یک دستگاه ون در آزاد راه تهران - قم

برابر اعلام پلیس راه استان تهران در ساعت 16:45 روز یکشنبه بر اثر برخورد وانت نیسان با یک دستگاه ون درکیلومتر 45 آزاد راه تهران - قم 3 نفر کشته و 1 نفر دیگر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده ون میتسوبیشی نسبت به وانت نیسان و نقض ماده 4 قانون ایمنی راه و راه آهن (توقف در باند عبور ) از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

5 مجروح در حادثه واژگونی سواری پراید در گیلان

برابر اعلام پلیس راه استان گیلان در ساعت 04:00 روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر 44 جاده تالش به صومعه سرا 5 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری اعلام کردند.یک کشته و 4 مجروح در حادثه واژگونی پژو 405 در سیستان و بلوچستان

برابر اعلام پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در ساعت 16:20روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 درکیلومتر 132 محور روستایی زابلی به سرباز  یک نفر کشته و 4 نفر دیگر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند. 

همچنین در ساعت 02:40 روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 درکیلومتر 70 محور جکیگور به ایرانشهر موجب 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مجروح شدند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند. 

4 کشته و یک مجروح در حادثه برخورد سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون در لرستان

برابر اعلام پلیس راه استان لرستان در ساعت 06:20 روز یکشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 15 جاده روستایی ده ترکان 4 نفر کشته و 1 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

6 مجروح در حادثه برخورد سواری پراید با 3 خودرو سنگین در ایلام

برابر اعلام پلیس راه استان ایلام در ساعت 08:20 روز یکشنبه بر اثر  برخورد چهار خودرو ( یک دستگاه کامیون بنز، یک دستگاه سواری پراید، یک دستگاه کامیون ولوو و یک دستگاه تریلی دانگ فنگ ) در کیلومتر 51 جاده ایلام به کرمانشاه 6 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده کامیون بنز اعلام کردند.

2 کشته و 13 مجروح در حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده دامغان به شاهرود

برابر اعلام پلیس راه استان سمنان در ساعت 22:45 روز یکشنبه بر اثر برخورد  یک دستگاه اتوبوس ولوو و یک دستگاه کامیون دانگ فنگ در کیلومتر 58 جاده دامغان به شاهرود 2 نفر کشته و 13 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس ولوو اعلام کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها