امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29397
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «مصطفی حجازی» مشاور سیاسی عدلی محمود منصور رئیس جمهوری موقت مصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «مصطفی حجازی» مشاور سیاسی عدلی محمود منصور رئیس جمهوری موقت مصر درباره سفر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: دولت مصر با هر کانالی در داخل و خارج برای حفاظت از خون و آبروی (تظاهرات کنندگان) تعامل کرده است.

وی در عین حال هشدار داد: یک موج تروریسم وجود دارد که آن را درهم خواهیم شکست.

حجازی این مطلب را که ماموریت اشتون در سفر به مصر میانجیگری بین مسئولان و گروه اخوان المسلمین است.

وی در کنفرانس مطبوعاتی خود در پاسخ به این سوال که آیا هدف از سفر اشتون به قاهره میانجیگری بین مسئولان و گروه اخوان المسلمین است، گفت: اشتون در ماموریت میانجیگری یا طرح ابتکارعمل نیست بلکه به تماس و ارتباط با برخی طرف‌ها ادامه خواهد داد.

حجازی گفت: ما از تلاش‌ها برای برچیدن التهاب جامعه استقبال می‌کنیم و معتقدیم که اشتون حساس بودن وضعیت در مصر را درک می‌کند و قتل مصری‌ها به سبب اختلاف سیاسی را نمی‌پذیرد و زمان برای برچیدن این التهاب بدون خونریزی فرا رسیده است.

اشتون شب گذشته برای ملاقات با مسئولان مصری و حزب آزادی و عدالت شاخه سیاسی گروه اخوان المسلمین و سازمان‌های جامعه مدنی و جنبش تمرد وارد قاهره شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها