امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29416
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 70
سردار بهروز اثباتی، دبیر چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره دلایل عدم ...

سردار بهروز اثباتی، دبیر چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره دلایل عدم برپایی این کنگره در خوزستان، بیان داشت: وقتی برای برپایی این کنگره به سفرهای استانی می‌رویم، متکی به نهادهای استانی یعنی استانداری به طور مشخص و بعد یکی دو نهاد دیگر هستیم که باید هم از این کنگره حمایت و هم مشارکت کنند.

وی اضافه کرد: در رایزنی‌هایی که قبل از ماه مبارک رمضان برای برپایی چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی انجام دادیم، با توجه به شرایط تغییراتی که اکنون در سطح کشور و در سطح استانداری‌ها، نهادها و ادارات کل وجود دارد، تصمیم به برپایی این کنگره در شهر تهران را گرفتیم.

سردار اثباتی ادامه داد: واقعیت این است که بچه‌های خوزستان خیلی محبت کردند و دنبال کمک به برپایی چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی بودند اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که با این تغییر و تحولات امکان اینکه آن طور که لازم است از این کنگره پشتیبانی نشود.

وی افزود: نکته دوم این است که ایام برپایی چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی مقارن با روز اول محرم است به همین دلیل این امر نیز مزید بر اشکال خواهد بود و تصمیم جدیدی را اتخاذ کردیم.

دبیر چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی گفت: در جلسه‌ای که با شورای اجرایی داشتیم به دلیل اینکه به توافق رسمی و جدی با مسئولان خوزستان نرسیده بودیم یعنی برپایی این کنگره در خوزستان تنها در حد رایزنی‌‌های اولیه بود، دوستان گفتند که این دوره را فعلاً در تهران برگزار کنید که انشاءالله پس از ایجاد ثبات در نظام مدیریتی کشور، پنجمین دوره کنگره را در خوزستان و دیگر استان‌های کشور برگزار کنیم.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها