امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29424
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المسلة»، یک رشته انفجار، صبح امروز، بغداد، پایتخت عراق را لرزاند و به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المسلة»، یک رشته انفجار، صبح امروز، بغداد، پایتخت عراق را لرزاند و به کشته و زخمی‌شدن تعدادی از شهروندان عراقی منجر شد.

بر اساس این گزارش، خودروی بمب‌گذاری شده نخست در خیابانی در شهرک صدر، خودروی بمب‌گذاری شده دوم در خیابان «ولید ابوالکص» در منطقه «الحلیبیة»، خودروی سوم در پارکینگ بیمارستان «الزهرا» در منطقه «الشعب» در شرق بغداد منفجر شد.

از سوی دیگر، 3 خودروی بمب‌گذاری شده دیگر به طور تقریبا همزمان در منطقه «الحریة» منفجر شدند. انفجار نخست در پشت یک مرکز پلیس، انفجار دوم در نزدیکی بانک «الرافدین» در این منطقه و انفجار سوم در نزدیکی یک استدیوی فیلمبرداری در مکانی شلوغ روی داد.

بر اساس این گزارش، انفجار هفتم در خیابان «الضغط» در محله «السیدیة» در غرب بغداد روی داد و انفجار خودروی بمب‌گذاری هشتم در نزدیکی مسجد امام علی (ع) در «البیاع» روی داد.

خودروی نهم نیز در تقاطع پلیس چهارم در غرب بغداد روی داد.

این‌پایگاه خبری عراقی درباره شمار قربانیان این انفجارها چیزی اعلام نکرد اما با توجه به تعداد انفجارها می‌توان پیش بینی کرد که تعداد قربانیان زیاد باشد.

المیادین اعلام کرده است که تاکنون دست‌کم 34 نفر کشته و بیش از 80 نفر زخمی شده‌اند.

خبرنگار المیادین گزارش داد که فقط در انفجار منطقه السماوه عراق 22 عراقی کشته و زخمی شدند.
همچنین در انفجار کوت عراق بر اساس آمارهای اولیه 4 عراقی کشته و 30 نفر زخمی شدند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها