امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29433
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد که متن این ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد که متن این بیانیه در ذیل می‌آید:

روز قدس یادگار امام راحل (ره) است فرصتی است تا مسلمانان جهان خشم و نفرت خود را نسبت به رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان غربی و عربی آن به ویژه آمریکا در سراسر جهان اعلام کند. 65 سال است که اسرائیل مانند یک غده سرطانی در پیکر جهان اسلام جای گرفته و روز به روز بر جنایت‌ها و خیانت‌های خود می‌افزاید.

در کارنامه ننگین این رژیم چیزی جز حصر سرزمین ملت مظلوم فلسطین و کشتار و‌ آواره ‌ساختن مردم بی‌پناه و نابودی نسل و بازداشت و شکنجه آزادیخواهان فلسطین و ویرانی و پایمال کردن حقوق مردم دیده نمی‌شود.

امسال روز قدس اسلام در حالی فرا می‌رسد که آمریکا با سفرهای متعدد وزیر امور خارجه خود به منطقه در صدد است تا بار دیگر حکومت‌های دست‌نشانده عربی و رژیم صهیونیستی را در واشنگتن بر سر میز مذاکره بنشاند و اراده خود و حاکمان اسرائیل را بر آنان تحمیل کند. این توطئه ننگین در حالی اجرا می‌شود که سراسر جهان اسلام به ویژه کشورهایی مانند مصر و سوریه با توطئه‌های غربی عربی در داخل کشور خود با بحران‌ها و آشوب‌های خونباری روبرو هستند.

به نظر می‌رسد میان آنچه در این کشورها می‌گذرد و طرح مذاکرات سازش رابطه‌ای مستقیم وجود دارد و آمریکا می‌خواهد یک بار دیگر با تحکیم پایه‌های رژیم ننگین صهیونیستی حقوق بیشتری از ملت فلسطین را نابود کند.

فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به پیروی از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری، حمایت از حقوق ملت فلسطین را وظیفه خود می‌داند و از اصول خود می‌شمارد و بر این اساس از عموم مردم مومن و روزه‌دار و انقلابی ایران دعوت می‌کند تا با شرکت در راهپیمایی گسترده روز قدس فریاد بلند خود را در حمایت از ارزش‌های اسلامی و انسانی و محکوم کردن ظلم و بی‌عدالتی به گوش جهانیان برسانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها