امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29434
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآ‌باد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآ‌باد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: از مردم شریف ایران اسلامی برای گرامیداشت روز قدس دعوت می‌کنم و انشاءالله ثابت خواهیم کرد که قدس از آن مسلمین است.

وی افزود: خلق حماسه سیاسی با هدایت و تدبیر مقام معظم رهبری توسط مردم بصیر و تیز‌بین ایران اسلامی را خدمت همه تبریک عرض می‌کنم و برای منتخب مردم جناب آقای دکتر روحانی آرزوی توفیق روز‌افزون دارم و امیدوارم وی به شعارهای انتخاباتی خود به نحو احسن عمل کرده و با به کارگیری و استفاده از همه نیروهای تلاشگر و فعال کشور، ثابت کند که چون گذشته رویه و روحیه اعتدال‌گرایی داشته که این روحیه موجبات رشد و شکوفایی ایران اسلامی را فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه بدون تردید مجلس شورای اسلامی یکی از اصلی‌ترین و مؤثر‌ترین نهادهای نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: مجلس که به فرموده حضرت امام (ره) در رأس امور و در بیانات مقام معظم رهبری از آن با عنوان ریل‌گذار امور اجرایی کشور یاد شده است، توقع می‌رود که ضمن انجام وظیفه نظارتی خود به نحو شایسته به امر غیرگذاری بپردازد و از امورات جزئی و فرعی به شدت پرهیز کند.

نعمتی با بیان اینکه مجلس در آینده باید از اندیشه و فکر بیشتر از حال استفاده کند، تصریح کرد: در واقع امروز مجلس در عرصه‌ای گام بر می‌دارد که حاصل آن نه تنها رفع نیازهای تقنینی کشور نیست، بلکه صدها طرح دو فوریتی و یک فوریتی است که مشکلات اساسی مملکت را حل نمی‌کند و توان فکر و اندیشه و کار کارشناسی را از مجلس گرفته است، بنابراین بیشتر به جزئیات پرداختیم تا به ریل‌گذاری واقعی.

وی ادامه داد: آیا زمان آن فرا نرسیده است که اصل ریل‌گذاری را از خود مجلس شروع کنیم، به نظر می‌رسد که مجلس باید در روند حرکت خود تغییرات اساسی ایجاد کند و اصلاح نگرش و ایجاد تغییرات در مجلس سبب تغییر در کشور خواهد شد و این یعنی قرار گرفتن مجلس در رأس امور.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تذکر به برخی از نمایندگان مجلس بیان داشت: تعجب می‌کنم کسانی که در طول حدود 8 سال ریاست جمهوری رئیس جمهور فعلی، حتی در مورد اشتباهات بین و آشکار وی سکوت کرده‌اند، چگونه است که امروز برای رئیس ‌جمهور منتخبی که هنوز کار را آغاز نکرده است، این همه خط و نشان می‌کشند.

نعمتی اضافه کرد: مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که فرصت کار کردن به رئیس‌ جمهور منتخب بدهیم و عیب‌جویی نکنیم، پیشنهاد بنده این است که به رئیس‌ جمهور منتخب مجال کار داده شود و سپس اگر خانه‌نشین شد، اگر مجلس را در رأس امور ندانست، اگر روحیه قانون‌مداری نداشت، اگر به هر بهانه‌ای مجلس را تضعیف کرد، اگر شعارهای بی‌پایه و اساس ارائه کرد، اگر هر روز تنش در جامعه ایجاد کرد و اگرهای دیگر اتفاق افتاد، آنگاه او را به باد انتقاد بگیرند.

نماینده اسد‌آباد در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به آنها توسط مسئولان مربوطه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار