امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29436
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نعمت‌‌الله منوچهری نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نعمت‌‌الله منوچهری نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس‌‌جمهور منتخب گفت:‌ مناسب است تا تعامل موثر میان قوای مجریه، مقننه و قضائیه در جهت حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام و حل مشکلات اساسی مردم مانند تورم، گرانی، فقر، بیکاری، اعتیاد و مبارزه با مفاسد در تمام ابعاد انجام شود و برقراری عدالت در تمام ارکان جامعه و صحنه‌های و عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و نظام سلامت و بهداشت و درمان و توجه به حقوق قومیت‌‌ها و مذاهب در حل جایگاه و شان والای آنان صورت پذیرد.

وی افزود: داشتن نگاه فراجناحی و استفاده از تمام نیروهای توانمند و متعهد و شایسته نظام در کابینه و دولت جدید از جمله نکاتی است که باید مورد توجه دولت منتخب قرار گیرد و از سوی دیگر نیازسنجی، اولویت‌بندی، برنامه‌ریزی، تامین و اختصاص اعتبارات لازم در جهت محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات اساسی و نهایتا تحقق حماسه اقتصادی به عنوان مکمل حماسه سیاسی باید در دستور کار باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: اجرای دقیق و کامل قانون اساسی و مصوبات شورای اسلامی خصوصا مفاد قانون برنامه پنجم توسعه و چشم‌انداز بیست ساله نظام باید مد نظر دولت یازدهم باشد و شایسته است رئیس جمهور منتخب خود را مرهون الطاف الهی و وامدار و خدمتگذار ملت دانسته و خود را محدود به حفظ جریان و گروه خاصی نکند.

منوچهری ادامه داد: رمز بقا و ملاک حرکت مجلس و دولت در مسیر مستقیم و عدم انحراف از خط اسلام و انقلاب و آرمان‌های مقدس امام راحل توجه و عمل به رهنمودها و اوامر مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه و فصل‌الخطاب قرار دادن فرمایشات ایشان و عمل به قانون اساسی است و ملاک ارزیابی عملکرد ما و شما خشنودی خداوند متعال و رضایتمندی ملت بزرگ ایران است.

نماینده مردم پاوه، جوان‌رود و روانسر خطاب به نمایندگان گفت: در راستای انجام وظایف خطیر نمایندگی در شرایط حساس کنونی لازم است اهدافی زیر محقق شود. ایجاد وحدت عملی و اصولی در بین تمامی نمایندگان، پرهیز از هر گونه تفرقه و دودستگی و تشتت تحت هر عنوان، تلاش برای محرومیت‌زدایی کلی و برقراری حق و عدالت و توسعه و پیشرفت همه‌جانبه به جای بخشی‌نگری و زیاده‌خواهی انحصار طلبی و توجه صرف به حوزه نمایندگی.

وی افزود: ضمن تعامل کامل با دولت یازدهم لازم است در دادن رای اعتماد به وزرای آینده نهایت دقت و توجه ویژه را داشته باشیم تا دولتی مقتدر و توانمند، متعهد، متخصص، معتدل و فراجناحی شکل گیرد و بتواند مشکلات داخلی و خارجی کشور را حل و فصل نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها