امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29438
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 81
حسن معینی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار کرد: به منظور نظارت و کنترل بهداشتی مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی، ...

حسن معینی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار کرد: به منظور نظارت و کنترل بهداشتی مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی، بازرسین بهداشت محیط حرفه‌ای به طور مستمر از محل‌های یاد شده بازدید می‌کنند.

وی تصریح کرد: بازرسان ضمن ارائه آموزش‌های لازم از جمله رعایت بهداشت فردی کسبه، نظافت محل کسب و ... بر بهداشت مواد غذایی عرضه شده نظارت می‌کنند.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه کرد: همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، موارد را پیگیری کرده و متخلفین را به مراجع قضایی معرفی می‌کنند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 هزار و 877 مورد بازدید بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام گرفته است و 81 مر‌کز تهیه و توزیع مواد غذایی و 32 مورد اماکن عمومی به علت تخلف بهداشتی به شورای حل اختلاف و تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده‌اند.

وی گفت: در این مدت 8 مورد از اماکن متخلف به تعطیلی منجر شده است، ضمن اینکه بیش از 454 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته و 5 هزار و 600 کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی در سال جاری توسط بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای کشف و معدوم شده است.

انتهای پیام/66006/ز20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها