امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29439
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سید ابراهیم علوی شامگاه یکشنبه در شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: در اتاق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سید ابراهیم علوی شامگاه یکشنبه در شورای اداری استان کرمان اظهار کرد: در اتاق بازرگانی کرمان جنبه گردشگری کمیسیون بیش از محور حمل و نقل آن است.

وی با اشاره به گردش اقتصادی صنعت گردشگری در جهان اضافه کرد: توجه کشورها به این سمت و افزایش گردشگران بیانگر این است که کشورها به دنبال درآمدهای سرشار حاصل از اشتغال‌های کم‌سرمایه هستند.

رئیس کمیسیون گردشگری و حمل و نقل اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه کرمان جزو پنج استان دارای جاذبه‌های گردشگری است، خاطرنشان کرد: گردشگری در استان کرمان قابلیت اشتغال‌زایی فراوانی دارد و فرصت‌های خوبی در این بخش داریم که به راحتی از کنارش می‌گذریم.

علوی با اشاره به برگزاری جشنواره‌های متعدد در استان کرمان گفت: در 16 مورد از جمله خرما، پسته، قالی، صنایع دستی، گل محمدی، بادام و حتی معدن می‌توان این جشنواره‌ها را برگزار کرد.

وی گفت: تدوین سند گردشگری استان کرمان در دستور کار کمیسیون گردشگری و حمل و نقل اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان کرمان است و 180 میلیون تومان برای معرفی گردشگری استان و ظرفیت‌ها هزینه کرده‌ایم.
انتهای پیام/80019‌/ز20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها