امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29468
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخش مسابقه بین الملل جشنواره  فیلم کوتاه تهران بخش جهان اسلام با تعریف آثاری که با رویکرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخش مسابقه بین الملل جشنواره  فیلم کوتاه تهران بخش جهان اسلام با تعریف آثاری که با رویکرد هنری نسبت به اصول راستین اسلام و براساس مفاهیم همانند عدالت، راستی و کمال، نقش آیین ها در زندگی امروزی و اعتقادات معنوی در ایجاد ارتباطات انسانی و همچنین با آروزی ساختن جهانی بهتر اختصاص دارد  در نظر گرفته شده است .

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، کشورهای ترکیه، مصر، قرقیزستان، تونس، لبنان، مالزی، مراکش، امارات متحده عربی، اندونزی، فلسطین،عراق، اردن، بنگلادش، قطر، بوسنی و هرزگوین پانزده کشور مسلمانی هستند که با 121  فیلم، آثارشان را برای شرکت درجشنواره سی‌ام فیلم کوتاه تهران و این بخش ارسال نمود‌ه‌اند  و ترکیه با 45 فیلم بیشترین اثر را به این بخش ارسال کرده است.

ستاد خبری جشنواره اعلام کرد، دراین بخش تندیس جشنواره و لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به بهترین فیلم با موضوع جهان اسلام از میان 15 کشور فوق و ایران اهدا خواهد شد.

سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 22 تا 28 مهر ماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار