امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29473
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی نماینده میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی نماینده میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: باز دسیسه‌های دشمنان و استکبار جهانی به همراهی نوکران منطقه‌ای آنها ادامه یافت و یگانه پایگاه مردمی فلسطین و لبنان را مورد هجمه قرار داد. غافل از آنکه حزب‌الله هر روز کوبنده‌تر و مصمم‌تر به مبارزه با تروریسم صهیونیستی ادامه خواهد داد و در روز قدس به همه جهانیان نشان خواهد داد تروریسم واقعی و حامیان آنها چگونه مذبوحانه شکست خواهند خورد.

وی افزود: توطئه بر علیه مردم مسلمان سوریه، ایجاد تنش در عراق،‌ مصادره کردن انقلاب مردم مصر و کودتا علیه مردم سالاری و حمایت مدعیان دموکراسی همه و همه نشانگر قدرت و اقتدار مسلمانان و ترس مستکبران از قدرت روزافزون آنهاست که بدین گونه خوابشان آشفته و پریشان گشته است.

بیگی در ادامه تصریح کرد: در هفته آینده شاهد مراسم تحلیف حجت الاسلام حسین روحانی خواهیم بود. حضور مقامات کشورهای مختلف در این مراسم فرصتی برای نشان دادن اقتدار، عزت و عظمت و تعامل ایران در منطقه و جهان خنثی کردن توطئه، تبلیغات و بهانه‌جویی‌های استکبار جهانی است.

این نماینده مجلس گفت: تعامل و تفاهم در جهت تشکیل کابینه کارآمد، توانمند، فراجناحی، بی‌حاشیه، ‌انقلابی و ولایی می‌تواند عزم ملی ناشی از حماسه سیاسی را مضاعف کند. ما سربازان ولایت و خادمان ملت ضمن پایبندی به اصول انقلاب،‌ اسلام، منافع ملی و مردمی و اصل ولایت مطلقه فقیه ضمن ارج نهادن به انتخاب شایسته مردم از صمیم قلب با دولت تدبیر و امید نهایت همکاری، تعامل، همفکری را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اداره امور کشور به کار گروهی و خرد جمعی نیاز دارد، اظهار داشت: مبادا دولت منتخب هدفمندی یارانه‌ها را قبل از هدفمندی مدیران اجرایی کند. مبادا جا برای مدیران بدون بلیط در دولت جدید نیز فراهم شود. مبادا دچار آزمایش و خطا شویم. مبادا به مهر مسکن بسازید و به سحر منبع بیاورید. منابعی چون چاپ پول و استقراض از بانک مرکزی.

بیگی افزود: مبادا به جای دارو برای بیماران آمار غیرواقعی تجویز کنید. مبادا مدیران محلی به عنوان مدیران ملی انتخاب شوند البته با توجه به سوابق درخشان آقای روحانی و تیم وی می‌توان به پایان بی‌تدبیری‌ها، بی‌مدیریتی‌ها و بداخلاقی‌ها امیدوار بود.

وی با اشاره به سخنان محمود احمدی‌نژاد اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد از آمار موفقیت‌ها و ارائه آدرس‌های دقیق سخن گفت اما ملت ایران 8 سال منتظر آدرس اسامی مفسدان اقتصادی ماند ولی دریغ از اعلام یک آدرس. شاید آقایان مفسد افراد خوبی شده‌اند و آقای احمدی‌نژاد آنها را از لیست مفسدان خارج کرده است.

بیگی افزود: آقای رئیس‌جمهور حالا آدرس ظرفیت‌های واقعی تولید را بدهید نه ظرفیت‌های اسمی و پیش‌بینی را. آدرس 2.5 میلیون شغل، پتروشیمی خیالی میاندوآب، آدرس اخلاق و قانونمداری، عدالت‌محوری و مهرورزی را بدهید. آدرس تحلیل و تدبیر را بدهید نه آدرس تجلیل و تحمیل خودشگفتی‌ها. آدرس داروهای بیماران دردمند را بدهید نه آدرس خودروهای لوکس وارداتی بازار ارز مرجع دارو.

این نماینده مجلس تاکید کرد: آقای رئیس‌جمهور آدرس کار و تولید و سرمایه ایران را بدهید نه حذف معافیت‌های مالیاتی صادرات را. آدرس اعتبارات شبکه آبیاری زرینه رود و سیمینه رود و سد ساروق را بدهید. آدرس دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، درمانی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های شاهین‌دژ را بدهید. آدرس جاده‌های زندگی را بدهید نه آدرس جاده‌های پرپیچ و خم مرگ را.

بیگی تصریح کرد: جناب آقای رئیس‌جمهور اگر آدرس دقیق ندارید می‌خواهید آدرس مظلومیت‌ها، عقب افتادگی‌ها، دردمندی‌‌ها و محرومیت‌های میاندوآب، شاهین‌دژ، تکاب و ... را بدهیم. در مقابل استخراج طلا از معادن آیا محرومیت از چهره تکاب و تخت سلیمان زدوده شده است. آیا می‌خواهید آدرس میلیون‌ها جوان بیکار را بدهیم. آیا می‌خواهید آدرس ناهنجاری‌ها، طلاق‌ها، دردمندی‌ها و ناتوانی تولیدکننده‌ها را بدهیم یا آدرس زراندوزی فرصت‌طللبان را.

وی خاطرنشان کرد: آیا می‌خواهید آدرس فاصله طبقاتی را بدهیم. تک تک نمایندگان مجلس از درد و رنج مظلومان ومستضعفان آدرس‌هایی دارند. آیا آدرس هزاران کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل و تعاونی‌های بی‌رمق به دردتان می‌خورد. آدرس هزاران هزار دستور،‌مکاتبه،‌مصوبه، طرح و لایحه بر جای مانده را می‌خواهید. آدرس کارخانه قند 78 ساله میاندوآب که بازسازی نکرده‌اید چه طور و یا آدرس مساجد،‌حسینیه‌ها و مجتمع‌های فرهنگی،‌هنری و ورزشی بدون بودجه را می‌خواهید.

بیگی اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور آیا آدرس کمرهای خمیده شده را می‌خواهید کمرهایی که برای تجلیل از شما خم نشدند. کمر کارمندان، کارگران، فرهنگیان، کشاورزان، روستائیان، علما و روحانیت است که بی‌تدبیری و بی‌مسئولیت‌ها با چوب تورم کمرشان را هر روز خمیده‌تر می‌کنند. دریاچه ارومیه از بی‌تدبیری جان داد اما حالا دیگر دولت تدبیر را صدا می‌زند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: آقای احمدی‌نژاد کافی است سکوت محترمانه کنید تا صدای ناله‌ها و دردها را بشنوید و آدرس‌ها را بیابید من نمی‌خواهم سیاه‌نمایی کنم اما آیا با این همه درآمدهای نفتی، گازی، ‌معدنی، پتروشیمی، صنعتی و مالیاتی آن ساخته شده است که می‌توانستیم بسازیم. آیا از این همه ظرفیت، درست استفاده شده است؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار