امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2948
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، متن این حکم به شرح زیر است: برادر گرانقدر جناب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، متن این حکم به شرح زیر است:

برادر گرانقدر جناب آقای دکتر مهدی شادنوش

عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی -درمانی شهید بهشتی
با سلام واحترام

نظر به تعهد، تخصص و تجارب طولانی و مثمرثمر جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان قائم مقام اینجانب منصوب می‌شوید. رجاء واثق دارم با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و شایستگی‌های فردی، هماهنگی بین‌بخشی، سامان‌دهی درون‌بخشی، هدفگذاری شایسته برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و تلاش برای بازیابی جایگاه واقعی بهداشت و مراقبت‌های اولیه بهداشتی، گام های بلند و موثری را هدایت و رهبری خواهید کرد.

آرزوی توفیق شما در دستیابی به اهداف بلند مدت نظام سلامت را از خداوند متعال خواهانم. امیدوارم خداوند، توفیق خدمت را عنایت و حاصل آن، ذخیره آخرت همه ما قرار گیرد.

                                                                                                               فاطمه رخشانی
                                                                                                     معاون بهداشتی وزیر بهداشت
مهدی شادنوش متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است و پیش از این قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رئیس شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و رئیس دانشگاه بین‌المللی چابهار بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها