امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29493
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، وزارت کشور تونس یکشنبه شب از شهروندان مخالف و موافق دولت که در میدان باردو مقابل مجلس ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، وزارت کشور تونس یکشنبه شب از شهروندان مخالف و موافق دولت که در میدان باردو مقابل مجلس موسسان تونس تحصن کرده اند خواست یکی از دو طرف محل برگزاری تحصن خود را به میدان دیگری انتقال دهند.

این دو گروه از تحصن کنندگان از شنبه گذشته و پس از تشییع جنازه محمد البراهمی در میدان باردو مقابل مجلس تونس تحصن کرده اند.

در بیانیه وزارت کشور تونس آمده است: طی دو  روز گذشته جدا نگاه داشتن دو گروه تحصن کننده مقابل مجلس کار سختی بوده تا جایی که برای ممانعت از درگیری دو گروه مجبور به شلیک گاز اشک آور شدیم.

این در حالی است که بیش از 10 هزار تظاهرات کننده موافق و مخالف دولت تونس یکشنبه شب برای حمایت و مخالفت با دولت به تحصن کنندگان مقابل مجلس پیوستند.

تظاهرات کنندگان مخالف دولت که از قبل از افطار خود را به میدان باردو رسانده بودند شعارهایی علیه جنبش اسلام گرای النهضه و راشد الغنوشی رهبر آن سر می دادند.

مردم شعار سر می دادند: «مردم سقوط دولت را می خواهند»، « دموکراسی آری واپس گرایی نه ».

طرفداران حزب النهضه نیز که شمار آنها تا 10 هزار نفر برآورد شده بود بعد از افطار در حمایت از دولت مقابل مجلس موسسان تجمع کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها