امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29502
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 74
غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اینکه آیا با اکران عید فطر سینمای ایران جان تازه‌ای خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: به هر حال  صنف ...

غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اینکه آیا با اکران عید فطر سینمای ایران جان تازه‌ای خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: به هر حال  صنف سینماداران برای رونق گیشه هنوز منتظر یک جرقه در اکران هستند و با ترکیب خوبی که اکران اول عید فطر دارد، می‌توان امیدوار بود این جرقه از عید فطر زده شود.

وی افزود: ترکیب فیلم‌های عید فطر می‌تواند امیدوار کننده باشد و بعد از اکران موفق عید نوروز، اکران عید فطر با توجه به ترکیب فیلم‌های آن می‌تواند دومین اکران موفق و پرمخاطب سینماها در سال جاری باشد.

مدیر پخش حوزه هنری در خصوص دلیل رکود چند ماهه سینماها خاطرنشان کرد: یکی از دلایل این رکود نبود فیلم خوب کمدی بود چرا که اگر نگاهمان به فیلم‌های کمدی باشد در سل 92 به ان صورت فیلم شخصی در سینمای کمدی تولید نشد و حتی سال گذشته در جشنواره هم شاهد فیلم کمدی خاصی نبودیم، اما امیدوارم ترکیب فیلم‌های عید فطر باعث اقبال دوباره مخاطب از سینما شود.

فرجی تصریح کرد: به هر حال مخاطب همیشه به دنبال فیلم‌های خوب است و در جشنواره نیز همواره فیلم‌های خوب و مخاطب‌پسند توسط مخاطبین شناسایی می‌شوند و منتظر اکران آنها می‌مانند و ب توجه به فیلم‌هایی خوبی که در اکران اول عید فطر حضور دارند امیدوارم مخاطبین استقبال خوبی از این فیلم‌ها کنند.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه چقدر نسبت به موفقیت اکران «هیچ‌کجا هیچکس» که حوزه مسولین پخش آنرا بر عهده‌دار امیدوار است؟ اظهار داشت: با توجه به ترکیب بازیگرانی که این فیلم به موفقیت در اکران بسیار امیدواریم.

به گزارش فارس، 5 فیلم سینمایی «دهلیز» در گروه آزادی، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» در گروه سینمایی آفریقا، «جابه‌جا» در گروه عصر جدید، «فرزند چهارم» در گروه قدس و «هیچ کجا هیچ کس» در گروه استقلال قرار است از چهارشنبه هفته جاری و در قالب اکران اول عید فطر روی پرده بروند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها