امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29510
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا شفقی نژاد، رهبر گروه کر فلارمونیک ایران با تاکید بر اینکه گروه کر فلارمونیک ایران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا شفقی نژاد، رهبر گروه کر فلارمونیک ایران با تاکید بر اینکه گروه کر فلارمونیک ایران در مرداد ماه به مناسبت رونمایی از آلبوم "سایه کمر" سه شب در تالار رودکی کنسرت خواهد داشت، گفت: همزمان با عید سعید فطر آلبوم "سایه کمر" رونمایی می‌شود.
وی بیان اینکه کنسرت و رونمایی آلبوم مذکور با همکاری مرکز موسیقی بتهوون صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: در کنسرت رونمایی آلبوم "سایه کمر" قطعات فولکلوریک و کلاسیک نظیر می خوام برم کوه، سایه کمر، پاچه لیلی، سرکش و صبا به یارم اجرا می‌شود.
رهبر گروه کر فلارمونیک ایران در خصوص قطعات اجرا شده در این کنسرت تصریح کرد: در ابتدا قطعات دوئت، تریو و کوارتت توسط گروه کر 60 نفری فلارمونیک ایران اجرا می شود؛ سپس چند نیایش و دعای خاموش مادر توسط گروه کر 40 نفری نوجوانان پارس تقدیم مخاطبان می‌شود و در ادامه این دو گروه ترکیب می شوند و در کنار یکدیگر به اجرا می پردازند؛ در پایان نیز قطعاتی از آلبوم اجرا خواهد شد.
براساس این گزارش، کنسرت گروه کر فلارمونیک ایران از 18 تا 20 مردادماه ساعت 20:30 در تالار رودکی اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها