امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29518
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 112
غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: هفته اول مسابقات را ...

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: هفته اول مسابقات را برگزار کردیم که ایرادهایی وجود داشت. در صدد برطرف کردن این مشکلات هستیم. یکی از این ایرادها حضور رسول خطیبی در کنار خط بود که این موضوع را علام کردیم و او نمی‌تواند به عنوان مربی و بازیکن تیمش را ارنج کند. به هر حال عیب‌هایی وجود دارد که باید رفته رفته برطرف شود از هفته دوم به بعد برنامه‌های جدیدی داریم.

وی در مورد اینکه همکاری با تیم ملی، افزود: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با تیم ملی همکاری کاملی داشته باشیم. برنامه‌ لیگ را در سه هفته اول با تغییراتی روبرو کردیم برای اینکه به برنامه باشگاه‌ها و تیم ملی لطمه‌ای وارد نشود. با توجه به شرایط حساس تیم ملی همه باید توجهمان را معطوف به تیم ملی کنیم و خواسته‌های مورد نیاز تیم ملی را برطرف کنیم. خودم همیشه با تیم ملی هماهنگی داشتم و در زمانی که رئیس سازمان لیگ بودم نیز چنین کاری می‌کردم. اکنون چنین شرایطی وجود دارد و انشالله تمامی اعضای سازمان لیگ با تیم ملی هماهنگی داشته باشند.

بهروان خاطرنشان کرد: با توجه به لغو اردوی تیم ملی تغییراتی در برنامه انجام خواهیم داد و در هفته‌های چهارم و پنجم لیگ برتر جابه‌جایی‌هایی خواهیم داشت.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها