امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29527
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) پارلمان طی تذکری گفت: یکی از همکارانم در سخنان خود به این نکته اشاره کرد که هیئت تحقیق از غائله قم انتصابی بودند.

وی با بیان اینکه من با سخنان این نماینده کاری ندارم، تصریح کرد: اکنون به عنوان سخنگوی کمیسیون امنیت ملی لازم است جهت تنویر افکار عمومی و استحضار همکارانم نحوه انتخاب هیئت تفحص از غائله قم را توضیح دهم.

نقوی در توضیحات خود اظهار داشت: معمولا زمانی که مسئولیت به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سپرده می‌شود که معمولا هم بر اساس صحن علنی و نمایندگان است، رئیس کمیسیون در جلسه رسمی ماموریت کمیسیون را اعلام می‌کند.

نماینده مردم ورامین در خانه ملت با بیان اینکه در مورد هیئت تحقیق و تفحص از غائله قم همین روند انجام شد؛ آقای بروجردی رئیس کمیسیون ماموریت کمیسیون را اعلام کرده و در همان جلسه رئیس یا اعضای کمیسیون افرادی را برای این ماموریت‌های ویژه پیشنهاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه به دلیل سختی چنین ماموریت‌هایی پذیرفتن ریاست هیئت برای همکاران دشوار است، خاطرنشان کرد: البته برخی اوقات اعضای کمیسیون به اتفاق اصرار می‌کنند که یکی از افراد در این هیئت‌ها حضور داشته باشد.

نقوی در همین زمینه گفت: زمانی که مسئولیت بررسی غائله قم به کمیسیون امنیت واگذار شد، طبق روال گذشته رئیس کمیسیون، بحث را در صحن کمیسیون و طی جلسه‌ای رسمی مطرح کردند و در همان جا افراد پیشنهاد شدند، حتی برخی از اعضای هیئت به دلیل مشکلات فردی نمی‌خواستند مسئولیت را بپذیرند اما کمیسیون خواستار حضور آنها در هیئت شد.

وی با تاکید بر اینکه هیئت بررسی غائله قم انتصابی نبوده است، افزود: اعضا در جلسه رسمی کمیسیون انتخاب شدند و ماموریت آنها کاملا رسمی بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها