امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29529
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) خانه ملت طی تذکر شفاهی بر لزوم حفظ شان و جایگاه مجلس تاکید کرد.

وی با اشاره به تصویب بودجه سال 92 در خانه ملت، از لزوم تامین نظر قانونگذار در این زمینه سخن گفت و یادآور شد: حدود 4 ماه از سال 92 گذشته است اما مباحثی هنوز درباره بندهایی از بودجه 92 در خصوص هدفمندی یارانه‌ها مطرح است.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه قانون هدفمندی یارانه‌ها آن طور که به تصویب مجلس رسیده است، اجرایی نشده، گفت: قطعا دولت جدید که هفته آینده شروع به کار خواهد کرد با چالش‌های جدی با هدفمندی یارانه‌ها مواجه خواهد شد.

قوامی با تاکید بر اینکه مجلس بایستی با اتخاذ تدابیری شان و منزلت خانه ملت را حفظ کند، اظهار داشت: بایستی منظور قانونگذار در زمینه هدفمندی تامین شود و آنگاه شان و جایگاه مجلس هم حفظ خواهد شد؛ در واقع هدفمندی یارانه‌ها باید به تولید، بهداشت و ... کمک کند.

وی در پایان تذکر خود بر این نکته تاکید کرد در قانون هدفمندی یارانه‌ها بایستی مصوبات مجلس اجرایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار