امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29551
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 95
«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس از معرفی برگزیدگان دور‌های اول و دوم طرح ...

«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس از معرفی برگزیدگان دور‌های اول و دوم طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم در آیین اختتامیه نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: طبق زمان‌بندی اعلام شده برگزیدگان دور‌های اول و دوم طرح در آیین اختتامیه نمایشگاه قرآن معرفی و برخی از آنها تجلیل می‌شوند.

وی از اعطای مدرک تخصصی قرائت قرآن به برخی از اساتید قرائت خبر داد و گفت: در این مراسم مانند طرح حفظ، به برخی از اساتید قرائت قرآن به صورت افتخاری مدرک تخصصی تلاوت قرآن اعطا می‌شود.

میرزا‌جانی از اعطای مدرک تخصصی تلاوت به 29 نفر از قاریان و اساتید قرآن کریم خبر داد و گفت: در طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم حدود 220 نفر اثر اولیه خود را ارسال کردند که از این بین حدود 29 نفر موفق به دریافت مدرک تخصصی تلاوت در درجات مختلف شدند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اجرای طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم سال 1390 از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به شورای عالی قرآن واگذار شد که دور‌های اول و دوم این طرح، ماه رمضان 1392 به پایان می‌رسد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها