امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29565
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 77
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از قرائت برخی ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از قرائت برخی نطق‌ها در خانه ملت انتقاد و اظهار کرد: اخیرا نطق‌هایی در مجلس خوانده می‌شود که متاسفانه برازنده خانه ملت نیست.

نماینده مردم تهران در خانه ملت بابیان اینکه نطق آقای مطهری وقتی در مجلس قرائت شد من را یاد گزارش‌های احمد شهید علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انداخت گفت:‌ شاید گزارش احمد شهید در برخی جنبه‌ها منصفانه‌تر از گزارش آقای مطهری بود.

وی ادامه داد: آقای مطهری به عنوان مدافع دولت اعتدال در صحنه حاضر است اما بعید می‌دانم مواضع ایشان رنگ و بویی از اعتدال داشته باشد و حتما این مواضع مورد تایید رئیس‌جمهور منتخب که با شعار اعتدال در صحنه حاضر شده‌اند نیز نیست.

بذرپاش ادامه داد: آقای مطهری ادعای دلسوزی برای مردم از جانب کسانی می‌کند که بیشترین ضربه سیاسی، اجتماعی پس از انقلاب را به مردم زدند و بزرگترین دروغ، قانون‌گریزی را انجام و کمترین انصاف نسبت به رقیب را از خود نشان دادند و کودتا به راه انداختند.

وی تاکید کرد: اگر ظلمی شده قبل از هر چیزی در حق انقلاب، زندگی و معیشت مردم و همچنین در حق مادرانی قرار گرفته که فرزندانشان به جرم حمایت از نظام تا سرحد مرگ کتک خورده‌اند؛ جریحه‌دار کردن عاشقان سید‌الشهدا که ناباورانه در ظهر عاشورا به همه دین و ایمانشان توهین شد جرم است. اما با این وجود می‌بینیم که در پشت تریبون مجلس برای حق و حقوق علم‌کنندگان این بساط اشک می‌ریزند. آیا ما اجازه داریم که نسبت به حق و حقوق ملت که در حقشان اجحاف شده بی‌تفاوت باشیم؟

عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان با بیان اینکه طلبکار شدن فتنه‌گران که حکم آنان در شرع برای ما مشخص است درد بزرگی است گفت: باید برای مردم مشخص شود تحریم‌هایی که امروز مردم را رنج می‌دهد محصول تلاش آمریکا برای تقویت کدام جریان در کشور است؟.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها