امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29579
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 112
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع تشکل‌های دانشجویی گفت: بازگشت دوباره به قدرت کسانی که در فتنه 88 به کشور خیانت کردند امری است که نه مردم آن را می‌پذیرند نه مجلس. این گروه که در غائله 88 از خطوط قرمز نظام عبور کردند مردودین نظام هستند و این مردودین را نمی‌توان بار دیگر بر سر کار آورد.

وی افزود: افرادی که در سال 88 اردوکشی خیابانی راه انداختند اگر چارچوب نظام و رهبری را قبول دارند وقتی رهبری به آنها می‌گویند توبه کنند و با صدور بیانیه از عملکرد خود ابراز ندامت کند باید این کار را بکنند و اگر بر موضع قبلی خود پافشاری کنند به مردم ظلم خواهند کرد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کسانی که در انتخابات 88 مسئله تقلب را مطرح کردند و حال در جمع‌های خصوصی خود می‌گویند که تقلبی در انتخابات 88 صورت نگرفته باید محاکمه شوند و دستگاه قضایی کشور آنها را محاکمه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها