امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2959
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 324
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، بیماران انگلیسی به دلیل انتقال مداوم از بخشی به بخش دیگر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، بیماران انگلیسی به دلیل انتقال مداوم از بخشی به بخش دیگر در بیمارستان‌های این کشور گم می‌شوند. این بخشی از اظهارات انتقادی پرستاران انگلیسی در مورد وضعیت نابسامان بیماران است. 

بر اساس این گزارش، بررسی‌ها نشان می‌دهد که این اتفاق به خصوص برای بیماران مسن اتفاقی عادی است که در روز 4 تا 5 بار جا به جا شوند. یکی از نمایندگان انجمن پرستاران از این اقدام با عنوان نوعی «حقه‌بازی» نام برد.

همچنین شمار بیمارانی که بیش از 4 ساعت برای پذیرش منتظر می‌مانند، در حال افزایش است. به طوری که در هفته‌ منتهی به 17 مارس، بیش از 27 هزار بیماران تصادفی و اورژانسی بیش از 4 ساعت منتظر ماندند که 2 برابر تعداد زمان مشابه سال گذشته است.

انجمن پرستاران انگلیس یکی از عوامل این مشکلات را ناشی از کم‌کاری‌ها در طول چندین سال می‌داند. در چنین شرایطی و به دلیل نبودن حمایت اجتماعی بیماران معمولا از بیمارستان اخراج ‌شوند.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها