امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29591
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 136
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، نهاد قضایی در لیبی انفجارهای شب گذشته در بنغازی که کاخ دادگستری و دفتر دادستانی کل این شهر را هدف ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، نهاد قضایی در لیبی انفجارهای شب گذشته در بنغازی که کاخ دادگستری و دفتر دادستانی کل این شهر را هدف گرفته بود، محکوم کرد.

این نهاد در بیانیه‌ای ناتوانی دولت لیبی و وزارت کشور آن در تامین امنیت ساختمان‌های دادگاه‌ها و دادستانی‌ها را محکوم و تاکید کرد این حملات روند کار دستگاه قضایی را مختل می‌کند.

نهاد قضایی لیبی از مردم این کشور خواست با حفظ وحدت خود و رفع اختلافات فیمابین با ناامنی‌ها مبارزه کنند و گفت‌وگوی ملی را تنها راه حل مشکلات کنونی بدانند.

کنگره ملی لیبی: دولت لیبی را مسئول تامین امنیت و شناسایی جنایتکاران قرار می‌دهیم

«نوری ابوسهمین»، رئیس کنگره ملی لیبی اعلام کرد این کنگره دولت لیبی را مسئول حملات زنجیره‌ای اخیر در این کشور خواهد دانست.

رئیس کنگره ملی لیبی یکشنبه شب طی نطقی تلویزیونی تاکید کرد:کنگره ملی لیبی دولت را مسئول حفظ امنیت و تحقیق درباره حوادث هولناک اخیر در این کشور و شناسایی عاملان این جنایات و مجازات آنها خواهد دانست.

رئیس کنگره ملی لیبی گفت: اکنون در حال بررسی کابینه هستیم و گزینه‌های عملی برای بهبود عملکرد آن در حال بررسی است تا خواسته‌های ملت پاسخ داده شود.

از سوی مقامات لیبی اعلام کردند که آمار تلفات دو انفجار شب گذشته در بنغازی از 13 زخمی به 43 زخمی افزایش یافت.

در همین حال یک مقام امنیتی لیبی اعلام کرد که از حدود هزار و 200 نفری که از بازداشتگاهی در بنغازی فرار کردند حدود 100 تن آنها در جستجوی خانه به خانه نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها