امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29603
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با این رقم فروش تازه‌ترین کار سینمایی هیو جکمن که توسط جیمز منگولد کارگردانی شده، صدرنشین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با این رقم فروش تازه‌ترین کار سینمایی هیو جکمن که توسط جیمز منگولد کارگردانی شده، صدرنشین جدول گیشه نمایش شد.

هیو جکمن بازیگر استرالیایی تبار سینما در این فیلم یک بار دیگر در نقش کاراکتر لاگن/ وولورین بازی کرده است، کاراکتری که اولین بار در مجموعه «مردان ایکس» به تماشاگران معرفی شد.

در قصه فیلم، کاراکتر وولورین ( یا مرگ نما) از سوی یکی از مربیان قدیمی خود به ژاپن احضار می‌شود و ضمن درگیری با شخصیت‌های منفی ماجرا، مجبور می‌شود با افکار بد و شیطانی درون خویش هم مواجه شده و با آنها مقابله کند.
فیلم‌نامه «وولورین» را مارک بامباک و اسکات فرانک نوشته‌اند و بخش مهمی از صحنه‌های آن،در لوکیشن‌های مختلف کشور ژاپن فیلم‌برداری شده است.

این اکشن ماجراجویانه فانتزی با هزینه‌ای 100 میلیون دلاری توسط کمپانی فوکس قرن بیستم و شرکت فیلم‌سازی مارول تهیه شده است.

«وولورین» قسمت دوم «ریشه‌های مردان ایکس: وولورین» ( 2010) است، در این فیلم کاراکتر مرگ گرگ‌نما از بقیه کاراکترهای مجموعه فیلم «مردان ایکس» جدا شده و به صورت یک شخصیت مستقل سینمایی در آمده است.

«فهرست را تهیه کن» دومین فیلم جدید سینمایی این هفته جدول گیشه نمایش است، این فیلم را با حال و هوای کمدی و رومانتیکی که دارد، مگی کری کارگردانی کرده است.

فیلم بازیگر سرشناسی را در نقش‌های اصلی ندارد و قصه آن درباره نوجوانی است که قبل از رفتن به کالج، باید یک سری کارها را انجام دهد. این فیلم فروش بسیار پائینی کرد و نتوانست وارد فهرست 10 فیلم اول جدول گیشه نمایش شود.

«ژاسمن آبی» کمدی درام جدید وودی آلن فیلم‌ساز کلاسیک نیویورکی هم، از جمله فیلم‌های تازه جدول گیشه نمایش این هفته سینماهای آمریکا و کانادا بود. این فیلم هم همان طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد، موفقیتی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرد.

کیت بلانشت، آلک بالدوین، سالی ‌هاوکینز و پیتر سارسگارد بازیگران این فیلم هستند. قصه فیلم درباره بحران‌هایی است که زندگی زنی سی‌ساله را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. او راهی شهر سن فرانسیسکو می‌شود تا با خواهر خود ارتباط دوباره‌ای برقرار کند.

«افسون»،« من نفرت انگیز 2 » و«توربو»با فروش‌های 22 و 16 و 13 میلیون دلاری خود، ردیف‌های دوم تا چهارم جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکا و کانادا را به خود اختصاص دادند.

ردیف‌ةای پنجم تا هفتم هم در اختیار «رشد یافته‌ها 2»، «سرخ 2» و «پاسیفیک ریم» قرار گرفت که موفق به فروش‌هایی 11.5، 9.5 و 8 میلیون دلاری شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار