امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29606
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم، دکتر مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمد بیطرف قائم مقام بنیاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم، دکتر مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمد بیطرف قائم مقام بنیاد و محمدرضا مجد مسوول اجرایی سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای به همراه هیات داوران این جشنواره حضور داشتند.

در این مراسم، گروه های داوری سومین جشنواره بازی های رایانه ای معرفی شدند؛ همچنین روند برگزاری جشنواره بازی های رایانه‌ای تهران در دو دوره پیشین بررسی و داوران در باره این رویداد فرهنگی نکاتی را با دست اندرکاران آن در میان گذاشتند.

مصطفی رحماندوست"، "امیر محمد دهستانی"، "سهیل دانش اشراقی"، "آرش رادکیا"، "یاسر ژیان"، "پیام آزادی"، "سید محمود موسوی نژاد"، "هادی اسکندری"، "میرحسین حسینیان"، "مهدی زنگنه"، "نورا حق پرست"، "سید علی سید اف" و "امیر محمد رضایی" هیات داوران این رویداد فرهنگی را تشکیل می‌دهند.

سومین جشنواره بازیهای رایانه‌ای در قالب بخش‌های اصلی و نگاه ویژه برگزار خواهد شد.

همچنین در این دوره، بازی‌های بخش مستقل در بخش‌های مختلف بصورت جداگانه و در ارزیابی نسبت به یکدیگر جدا از بازی‌های حمایت شده داوری می‌شود.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران از 22 تا 26 مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها