امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29642
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، یک مقام فلسطینی از تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی در مستثنی کردن شهروندان عرب ساکن فلسطین اشغالی از فهرست ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، یک مقام فلسطینی از تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی در مستثنی کردن شهروندان عرب ساکن فلسطین اشغالی از فهرست اسرایی که قصد دارد آزاد کند انتقاد کرد.

زیاد ابو عین معاون وزیر امور اسرا در تشکیلات خودگردان فلسطین از تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی در مستثنی کردن عرب‌های ساکن فلسطین اشغالی از فهرست اسرایی که قرار است در چارچوب از سرگیری مذاکرات سازش آزاد شوند انتقاد کرد.

ابوعین گفت: اسرائیل با این تصمیم خود پیام منفی را درباره علاقه مندی جدی اش در تحقق صلح داد.

وی در ادامه این سوال را مطرح کرد که اگر مذاکرات صلح نمی‌تواند آزادی همه اسرای قدیمی فلسطین را به همراه داشته باشد از نظر تل آویو چه ابزار جایگزینی وجود دارد؟

این مقام فلسطینی تاکید کرد: تشکیلات خودگردان آزادی همه اسرای قدیمی فلسطینی از زندان‌های اسرائیل از هر حزب و گروهی بدون استثنا و تبعیض را خواستار است.

کابینه اسرائیل یکشنبه گذشته با از سرگیری مذاکرات با تشکیلات خودگردان فلسطین و آزادی 104 اسیر فلسطینی که قبل از توافقنامه اسلو بازداشت شده‌اند همزمان با پیشرفت روند مذاکرات موافقت کرد.

کابینه اسرائیل همچنین با پیش نویس قانونی برای به همه پرسی گذاشتن هرگونه توافقی با فلسطینی‌ها که شامل چشم پوشی از سرزمین‌های تحت کنترل اسرائیل می‌شود، موافقت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها