امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29644
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»،"ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز، دوشنبه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»،"ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز، دوشنبه، ترکیب هیئت نمایندگی این کشور برای شرکت در شصت و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل را مشخص کرد.

در ترکیب این هیئت که ریاست آن برعهده "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه است، 10 نفر عضویت دارند که در میان آنها "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه و "گنادی گاتیلوف" معاون وزیر امور خارجه نیز حضور دارند. 

ریاست شصت و هشتمین دور مجمع عمومی سازمان ملل که در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد، برعهده "جان ویلیام اش" نماینده دائم کشور آنتیگورا و باربودا در سازمان ملل است که بدون رای گیری و با تایید همه حضار در نشست ویژه برای این منظور به این سمت برگزیده شد. وی که جانشین "وک اریمیچ" وزیر امور خارجه صربستان خواهد بود، در سخنرانی به مناسب انتخاب خود اعلام کرد که مجمع عمومی در سال آینده دو هدف اساسی را دنبال خواهد کرد: فایق آمدن بر فقر و توسعه پایدار.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها