امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29652
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 139
روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: دوازدهمین آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم روز جمعه، 19 مهرماه 1392، ...

روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: دوازدهمین آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم روز جمعه، 19 مهرماه 1392، هم‌زمان در تمامی استان‌های کشور برگزار می‌شود.

«مرتضی خدمتکار» رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اعلام این خبر گفت: این آزمون در سه رشته «حفظ»، «ترجمه و مفاهیم» و «تدبر» در قرآن و در 23 رشته برگزار می‌شود که 6 رشته جدید از جمله حفظ یک، دو، چهار، موضوعی، حفظ جزء 29 قرآن و تفسیر جزء 29 قرآن کریم به 17 رشته دوره‌های قبلی افزوده شده است.

رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از ابلاغ دستور‌العمل آزمون به استان‌ها خبر داد و گفت: دستورالعمل دوازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم و تدبر قرآن کریم به استان‌ها ابلاغ و بر روی سایت اداره آموزش قرار گرفته شده است.

خدمتکار در خصوص زمان شروع ثبت‌نام گفت: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند از 20 مردادماه تا 5 شهریور‌ماه 1392 به سایت اداره آموزش به نشانی www.quranedu.ir مراجعه کنند.

به گزارش فارس یازدهمین دوره این آزمون اردیبهشت‌ماه 1392 برگزار و نتایج آن چندی پیش با 2 ماه تأخیر از زمان مقرر اعلام شد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها