امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29654
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مراسم بزرگداشت شهید «مالکوم لطیف‌شباز» سه‌شنبه 8 مرداد‌ماه 1392 با ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مراسم بزرگداشت شهید «مالکوم لطیف‌شباز» سه‌شنبه 8 مرداد‌ماه 1392 با حضور «محمد‌حسن قدیری ابیانه»، سفیر سابق ایران در مکزیک در بخش «ره‌یافتگان» نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

این مراسم 8 مرداد‌ماه برابر با 21 رمضان‌المبارک 1434 ساعت 22 با حضور «مرضیه هاشمی» تازه‌ مسلمان آمریکایی و مجری شبکه تلویزیونی «پرس‌تی‌وی» به همراه «اسلام جمال گلزاری» و «رضا هاشمی» دو نفر از دوستان شهید مالکوم شباز برگزار خواهد شد، همچنین برخی از آمریکایی‌های مقیم ایران هم در این مراسم حضور دارند.

مالکوم برای سخنرانی به مکزیک دعوت شده بود که در تاریخ 9 می 2013 برابر با 19 اردیبهشت‌ماه 1392 در این کشور به قتل رسید، به گفته خانواده وی، او از ساختمانی به پایین پرتاب شده و گفته می‌شود وی را در «تیجوانا» ربوده بودند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بخش «ره‌یافتگان» نمایشگاه قرآن تازه‌مسلمانان و توابین به بازدید‌کنندگان معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها