امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2969
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "یوگنی لوکیانوف" نائب رئیس شورای فدراسیون (سنای) روسیه معتقد است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "یوگنی لوکیانوف" نائب رئیس شورای فدراسیون (سنای) روسیه معتقد است که با وجود تبادل اظهارات خصمانه، جنگی بین کره شمالی و کره جنوبی در نخواهد گرفت، چرا که چنین چیزی به نفع هیچ یک از طرفین نیست. 

لوکیانوف امروز در مصاحبه اختصاصی با این خبرگزاری گفت: به عقیده من بروز جنگ بین کره شمالی و جنوبی به نفع هیچ یک از دو کشور، و در وهله نخست به نفع خود کره شمالی نیست و این بدان معناست که چنین جنگی رخ نخواهد داد.

این سناتور بلندپایه روس یادآور شد: رهبر جدید کره شمالی سیاستمداری بسیار جوان است و اگر بخواهد کشورش را برای مدت زمان زیادی رهبری کند، لازم است تا آن را از خطرات مضاعف حفظ کند.

نائب رئیس شورای فدراسیون روسیه تاکید کرد که راه حل بحران کنونی در شبه جزیره کره بستگی به ازسرگیری مذاکرات 6 جانبه دارد.

وی افزود: به نظر من اصلی‌ترین وظیفه در حال حاضر آن است که اجازه نداد تا هیچکس از درگیری نظامی صحبت کند و باعث تحریک طرف مقابل شود و تلاش شود تا با روش‌های دیپلماتیک، به آرامی و بطور غیرعلنی طرفین را به ازسرگیری مجدد مذاکرات 6 جانبه تشویق کرد.

لوکیانوف یادآور شد که مقامات روسی در حال حاضر در همه سطوح تلاش فعالی را با مشارکت نزدیک مقامات چینی برای جلب موافقت همه طرفین، یعنی کره شمالی، آمریکا، ژاپن و کره جنوبی  انجام می‌دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها