امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29693
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از نشریه «اسرائیل دیفنس»،‌ نیروی هوایی آمریکا و اسرائیل مانور مشترکی را تحت عنوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از نشریه «اسرائیل دیفنس»،‌ نیروی هوایی آمریکا و اسرائیل مانور مشترکی را تحت عنوان «جونیپر استالیون 13» آغاز کرده‌اند. به گفته منابع وزارت جنگ اسرائیل، عملیات جونیپر استالیون بخشی از سری مانورهای سالانه‌ای است که نیروهای هوایی اسرائیل و آمریکا برگزار می‌کنند.

بر اساس این گزارش، صدها نفر از پرسنل نیروی هوایی آمریکا به منظور شرکت در این مانور، وارد اراضی اشغالی شده‌اند. بیشتر این نیروها، پیش از برگزاری مانور، در پایگاه هوایی «نواتیم» وزارت جنگ اسرائیل مستقر شده‌ بودند. این مانور امروز (دوشنبه) آغاز شده و در طول هفته ادامه خواهد داشت.

در این مطلب آمده: قرار است جنگنده‌های اف-15 و اف-16 تعداد بی‌شماری مانور هوا به هوا انجام دهند. به گفته منابعی در وزارت جنگ اسرائیل، مانور جونیپر استالیون، بخشی از مانور سالانه‌ای است که قرار است توسط اسرائیل و آمریکا برگزار شود.

«دان شاپیرو»، سفیر آمریکا در اراضی اشغالی که از ورود نیروهای آمریکایی به این سرزمین استقبال کرده بود، گفته، مانور جونیپر استالیون 13، مانوری دو جانبه است که هدف آن ارتقا همکاری‌ها میان نیروهای هوایی اسرائیل و آمریکاست. به گفته وی، این مانور نشانگر فصل دیگری در شراکت امنیتی بی‌سابقه میان تل‌آویو و واشنگتن به شمار می‌آید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها