امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29696
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در نشستی که امروز مهدی عظیمی میرآبادی معاون فعالیت‌های سینمایی در سازمان سینمایی برگزار کرد، به اسناد و مدارک ارائه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در نشستی که امروز مهدی عظیمی میرآبادی معاون فعالیت‌های سینمایی در سازمان سینمایی برگزار کرد، به اسناد و مدارک ارائه شده توسط تعدادی از نمایندگان صنوف که روز گذشته به سازمان سینمایی ارائه کردند اشاره کرد و گفت: اسنادی که روز گذشته ارائه شد ساعت 1 بعدازظهر بود و این اسناد کامل نبوده و نقص‌های بسیاری داشت. دوستان تنها اساسنامه صنف را با خود در یک زونکن ارائه دادند در حالی که باید هیئت مؤسس را معرفی، اساسنامه را منطبق با اساسنامه قانونی تنظیم، مجمع عمومی را تشکیل و اساسنامه را تصویب می‌کردند و هیئت مدیره را نیز به ما اعلام می‌کردند که هیچ یک از این موارد اتفاق نیفتاده بود.

وی در ادامه به جلسه روز گذشته برخی از نمایندگان اصناف در محل خانه سینما اشاره کرد و گفت:‌ این دوستان مجمعی را تشکیل ندادند بلکه این جلسه روز گذشته به عنوان مجمع عمومی اطلاق نمی‌شود زیرا مجمع عمومی صنوف قانونی در تاریخ 19 تیر برگزار شده بود.

وی در ادامه درباره وضعیت ساختمان خانه سینما گفت: ساختمان خانه سینما توسط نیروی انتظامی از آن حفاظت می‌شود تا درباره آن ارشاد تصمیم‌گیری کند.

وی تأکید کرد:‌ از نظر ما مجمع عمومی 19 تیر که توسط صنوف قانونی انجام شده مورد تأیید است و به زودی مکانی برای انجام فعالیت‌های جامعه اصناف سینمایی به آنها داده خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار