امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29717
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته نامه «المنار فلسطین»، منابع آگاه تأکید کردند که دستگاه‌های امنیتی مصر از کشف 4 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته نامه «المنار فلسطین»، منابع آگاه تأکید کردند که دستگاه‌های امنیتی مصر از کشف 4 گروه جاسوسی وابسته به اسرائیل و آمریکا در این کشور خبر دادند.

این منابع افزودند که گروه‌های جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی از روز 29 ژوئن گذشته تا کنون به فعالیت در مصر مشغول شده بودند که تحت عنوان توریست وارد این کشور شده بودند.

نیروهای امنیتی مصر تعداد عوامل این گروه‌های جاسوسی را 42 نفر اعلام کرده بودند که از اتباع کشورهای مختلف بوده‌اند و تعدادی از آنها در هتلی در قاهره اقامت داشتند و تعدادی دیگر در اسماعیلیه و سوئز مستقر شده بودند.

نیروهای سازمان اطلاعات مصر تأکید کردند که از روز 10 تا 27 ژوئن دو گروه جاسوسی را قاهره کشف کرده اند و دو گروه دیگر را در «العریش» سینا و سوئز کشف کرده‌اند.

بر اساس این گزارش این گروه‌ها مشغول جمع اطلاعاتی درباره شرایط اقتصادی، موسسه‌های نظامی و تسلیحاتی و پلیس مصر بوده‌اند.

گروه‌های جاسوسی همچنین اقدام به جمع ‌آوری اطلاعات و تصاویری از کانال سوئز کرده‌ بودند و در میان معترضان در تظاهرات‌های 30 ژوئن پیدا کرده‌ بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها