امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2972
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 267
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس موفقیت بین‌المللی و اسکاری «زندگی پای» باعث توجه فیلم‌سازان و صنعت بین المللی سینما به این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس موفقیت بین‌المللی و اسکاری «زندگی پای» باعث توجه فیلم‌سازان و صنعت بین المللی سینما به این بازیگر هندی شده است.

درام ورزشی «دست میلیون دلاری» اختصاص به بازی بسکتبال دارد و کریگ گیلسبی آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از تامس مک کارتی کارگردانی می‌کند.

فیلم‌نامه این درام ورزشی بر اساس یک ماجرای واقعی نوشته شده و قصه بازاریاب ورزشی سرشناس دنیای ورزش جی بی برنشتاین را تعریف می‌کند.

او از معدود کسانی بود که لقب کشف کننده چهره‌های خاص ورزشی را گرفت .از جمله کشف‌های ورزشی او دینش پاتل و رینکو سینگ بودند.

وی این دو جوان هندی را در نمایش معروف تلویزیونی خود که در کشور هند اجرا کرد، پیدا کرد. حدود 4 هزار جوان هندی در نمایش وی شرکت کردند.

در فیلم سینمایی «دست میلیون دلاری» سورج شارما در نقش یکی از دو بازیکن هندی تبار مسابقات ورزشی (سینگ و یا پاتل) ظاهر خواهد شد.هنوز مشخص نشده که وی دقیقا در نقش کدام یک از این دو نفر بازی خواهد کرد و بازیگر نقش دیگر، چه کسی خواهد بود.

آلن آرکین در فیلم،نقش یک مربی بازنشسته رشته بسکتبال با بازی می‌کند و جان هام هم نقش اصلی فیلم، یعنی جی بی برنشتاین را به عهده دارد.

کلید فیلم‌برداری «دست میلیون دلاری» ماه مه در لوکیشن‌های مختلف کشور هند زده می‌شود. منتقدان سینمایی از این فیلم به عنوان یک «زاغه‌نشین میلیونر» جدید که به دیدار «زندگی پای» می‌رود اسم می‌برند.

این دو فیلم که نمی‌توان آن‌ها را محصولات سینمای هند لقب داد، در کشور هند و با مضمونی هندی جلوی دوربین رفتند. اما هر دو فیلم محصول صنعت سینمای انگلستان و آمریکا بودند.

از حالا، پیش‌بینی موفقیت زیادی برای«دست میلیون دلاری» در مراسم‌های اهدای جوایز سینمایی «و از جمله اسکار و گلدن گلوب)  می‌شود.

اهل فن می‌گویند این فیلم تمام عناصر و جنبه‌های اسکاری را در خودش دارد. سورج شارما با بازی در نقش اصلی «زندگی پای» تبدیل به یک چهره سرشناس بین‌المللی شده است.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها