امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2975
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، مجیدرضا شیرزادی گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، مجیدرضا شیرزادی گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه کیانمهر کرج پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در ادامه با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده‌ای دریافتند که توزیع کنندگان مواد مخدر با تهیه مواد از شرق کشور و انتقال آنها به استان تهران این مواد را با خودرو سبک به منزل خود انتقال داده و سپس آنها را به مشتریان خود می‌فروشند، بنابراین با استقرار سه تیم عملیاتی در محل مورد نظر، حرکات و رفت و آمدهای ساکنان منزل کنترل شد و پس از هماهنگی با مقام قضایی در حالی که متهمان قصد خروج از منزل را داشتند دستگیر و در بازرسی از خودروی آنها مقدار 2 کیلوگرم حشیش کشف شد.

شیرزادی بیان داشت: در بازرسی از منزل متهمان نیز مقدار 13 کیلوگرم حشیش، 13گرم شیره تریاک، یک گرم شیشه به همراه آلات استعمال شیشه و تریاک کشف و متهمان به همراه مواد مکشوفه و دو دستگاه خودرو توقیفی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شدند.

گفتنی است متهمان دستگیر شده به همراه پرونده مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
انتهای پیام/2302/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها