امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29753
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۳
تعداد بازدید: 141
حسام الخولى از اعضای حزب الوفد مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: حضور میلیون ها مصری در ...

حسام الخولى از اعضای حزب الوفد مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: حضور میلیون ها مصری در خیابانها ، شعار «ارتش و ملت یک دست هستند» را به نمایش گذاشته و مقابله با تروریست را به تصویر کشید.

وی افزود: تظاهرات روز جمعه، میزان یکپارچگی و وحدت نیروهای مردمی و ارتش بزرگ مصر را به جهانیان نشان داد و ثابت کرد که مردم، ارتش را برای مقابله با تروریست و خشونت و نابودی هرچه زودتر آن وکیل کرده اند.

الخولی مردم را به یاری ارتش در مرحله آینده به منظور مقابله با تروریست و عملیات خشونت طلبانه در صحرای سیناء فراخوانده و تصریح کرد: تحریک اخوان المسلمین به انجام عملیات خشونت آمیز موجب شد اختلاف سیاسی با آنان تغییر کند زیرا آنان به طور مداوم محرک خشونت بوده و به عامل آن تبدیل شده اند و دیگر اختلاف با آنان اختلاف سیاسی نیست.

وی همچنین تاکید کرد : هدف اخوانی ها از اقدمات اخیر کمک به بازگشت مرسی به قدرت نیست زیرا آنان یقین دارند که چنین نخواهد شد از همین رو اکنون در تلاش هستند حتی به قیمت به خشونت کشاندن جوانان، سران اخوانی را از محاسبات قانونی نجات دهند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار