امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29769
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 125
«سلیم الخراط» دبیرکل حزب همبستگی سوریه از احزاب مخالف دمشق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افزود: جنایت ...

«سلیم الخراط» دبیرکل حزب همبستگی سوریه از احزاب مخالف دمشق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افزود: جنایت خان العسل که با حمایت‌های عربی و بین‌المللی صورت گرفت؛ به دنبال ناکام گذاشتن راه‌ حل‌های سیاسی به منظور پایان دادن به تحولات سوریه بود.

وی با اشاره به تلاش‌های معارضان وطن دوست سوریه به منظور حل بحران جاری سوریه از طریق راه حل‌های سیاسی، گفت: کسانی که راه و منش تروریستی را در پیش می‌گیرند؛ ‌قطعاً خیر سوریه را نمی‌خواهند. ما محافل بین‌المللی را مسئول این عملیات تروریستی علیه ملت سوریه می‌دانیم و همه باید مسئولیت خود را در قبال این تروریسم بر عهده بگیرند.

الخراط با انتقاد از تصمیم آمریکا و اتحادیه اروپا برای مسلح کردن گروه‌های مسلح، همه طرف‌های درگیر در سوریه را به نشستن بر سر میزه مذاکره دعوت کرد و افزود: این تصمیم آمریکا و اروپا راه حل سیاسی نیست بلکه گامی در راستای تداوم عنف و خشونت در سوریه است.

وی همه گروه‌های معارض سوری را به پایان دادن به سنگ اندازی‌ها بر سر راه‌ حل‌های سیاسی دعوت کرد و افزود: همه مخالفان سوری – در هر کجا که ساکن باشند – باید بر سر میز مذاکره بشیند . ملت سوریه باید پیروز شود و اوضاع ملت سوریه بایستی به شرایط پیشین برگردد.
انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها