امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2977
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۴۹
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی خانه کشاورز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: موضوع آلودگی هوا و محصولات غذایی آلوده تهدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی خانه کشاورز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: موضوع آلودگی هوا و محصولات غذایی آلوده تهدید بزرگی برای سلامت جامعه است و کسی منکر آن نیست.

 در اطلاعیه خانه کشاورز تصریح شده است: سخنانی در مورد وجود سموم روی میوه کیوی کاملا غیر فنی است، باید دانست کیوی از معدود محصولاتی است ک در طول کشت نه تنها نیازی به مصرف سم ندارد، بلکه در دوره تولید محصول حتی کود شیمیایی نیز مصرف نمی‌شود، به سخن دیگر چرخه تولید این محصول با محصولات دیگر تفاوت داشته و نیازی به مصرف سموم و کودشیمیایی ندارد.

در ادامه تصریح شده است: بیش از هشتاد درصد محصولات غذایی وارداتی به کشور از محصولات تراریخته است که همواره با سکوت سازمان‌ حفاظت محیط زیست رو به رو بوده و هنوز هم که روند واردات این گونه محصولات تراریخته وجود دارد.

 در این اطلاعیه تاکید شده است: بخش مهمی از کیوی‌های تولیدی در کشور در بازارهای صادراتی قرار گرفته و اعلام این موضوع شبهاتی را برای خریداران خارجی در بر داشته و توسط آنان را به بلاتکلیفی کشانده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها