امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29772
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 92
محمود العلایلی عضو ارشد جبهه نجات ملی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهارداشت: حضور میلیون ها مصری ...

محمود العلایلی عضو ارشد جبهه نجات ملی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهارداشت: حضور میلیون ها مصری در روز جمعه گذشته در خیابان ها نشان داد که انقلاب 30 ژوئن کاملاً مردمی و با حمایت ارتش بود.

وی افزود: مردم این بار به خیابان ها آمدند که بر مردمی بودن انقلاب تاکید کرده و ارتش را برای مقابله با خشونت و ترورریست و تحریک علیه گروه های تروریست در مصر وکیل کنند.

العلایلى گفت تحریک اخوانی ها به خشونت و کشتار و خونریزی در مصر، آنان را از معادله سیاسی خارج کرده و فرصت آشتی با آنان را تضعیف می کند زیرا صلح و آشتی با کسانی که برای به قدرت رسیدن دستشان به خون مصری ها آلوده شده است، منطقی نیست.

وی تاکید کرد: بازگشت به عقب امکان پذیر نیست و اخوانی ها بار دیگر به قدرت نخواهند رسید و تلاش های آنان برای تحریک خشونت و ایجاد هرج و مرج در کشور چیزی جز تلاش برای حفظ خود و فرار از محاکمه قانونی نست اما مردم از حق خود نخواهند گذشت و همچنان بر محاکمه کسانی که قانون شکنی کرده اند تاکید دارند.

این عضو ارشد جبهه نجات ملی تصریح کرد: پس از اینکه اخوانی ها از چارچوب قانون خارج شده و به محرک خشونت تبدیل شدند دیگر چاره ای جز منحل کردن این گروه باقی نماند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها