امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29777
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۳۰
تعداد بازدید: 100
«حسین امیرعبداللهیان» معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

«حسین امیرعبداللهیان» معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط کنونی مصر، قانون، رای مردم، گفت‌وگو و استفاده از نظر عقلا و پرهیز از خشونت را بهترین شیوه برای حل بحران در این کشور دانست.

وی همه گروه‌ها و موسسات مصر و احزاب این کشور را به اتخاذ راه‌حل مقبول همه جانبه برای خروج از وضعیت فعلی تشویق کرد و گفت: تقسیم مردم مصر و حمایت برخی از موسسات مصری از یک طرف نزاع کمکی به حل بحران نکرده بلکه بحران را عمیق‌تر می‌کند.

به گفته معاون وزیر خارجه این روش فقط دشمنان مصر را خرسند می‌کند.

امیرعبداللهیان در این گفت‌وگو ضمن محکوم کردن حوادثی که منجر به کشته و زخمی شدن مردم مصر شده، تأکید کرد که این برخوردها به نفع هیچ طرفی در مصر نیست و باید با روشی عاقلانه و از طریق گفت‌وگو به این بحران خاتمه داده شود.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان اضافه کرد: ریخته شدن خون‌های بیشتر از ملت مصر باعث پیچیده‌تر شدن اوضاع و سخت‌تر شدن راه‌های خروج از بحران می‌‌شود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها