امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2980
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۴۹
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ایدرو، غلامرضا کرامتی فرد افزود: نوسازی شرکت نساجی فراگیر بافت بلوچ با هزینه 130 میلیارد ریال توسط سازمان گسترش و ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ایدرو، غلامرضا کرامتی فرد افزود: نوسازی شرکت نساجی فراگیر بافت بلوچ با هزینه 130 میلیارد ریال توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران انجام شد و علاوه بر خط ریسندگی، خط چاپ و رنگرزی این شرکت نیز راه‌اندازی شده است.

کرامتی فرد ادامه داد: در کنار فعالیت نساجی، با توجه به ظرفیت های ویژه منطقه، طرح فراوری و بسته بندی 8 هزار تن خرما و سردخانه 6 هزار تنی با هزینه 105 میلیارد ریال در این کارخانه راه‌اندازی شده است.

به گفته وی شرکت فراگیر بافت بلوچ در سال 1355 تاسیس شده و در نیمه دوم سال 88 در شرایطی به سازمان گسترش انتقال یافت که سالن ریسندگی با 30 هزار متر مربع فضا، 1170 دستگاه ماشین آلات مربوطه در اثر آتش سوزی از بین رفته و بیش از 250 تن از نیروی انسانی بیکار شده بودند.

وی تصریح کرد: با توجه به کاهش ارزش تولید شرکت فراگیر، زیان انباشته 170 میلیارد ریال، بدهی 200 میلیارد ریال و مشکلات کارگری، این شرکت در وضعیت نامناسبی قرار داشت و با اقدامات سازمان گسترش، تولید شرکت در سال 90 نسبت به سال قبل از آن 33 درصد رشد داشته و فروش آن 60 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

کرامتی فرد ادامه داد: این روند در سال 91 نیز ادامه داشته و فروش شرکت در این سال بیش از 60 درصد رشد داشته است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها