امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29815
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 112
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به افزایش کمک‌های مردمی و خیرین در ایام ماه رمضان اظهار داشت: خوشبختانه کمک‌های جمع‌آوری شده ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به افزایش کمک‌های مردمی و خیرین در ایام ماه رمضان اظهار داشت: خوشبختانه کمک‌های جمع‌آوری شده قابل توجه است و دور از انتظار بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به مبالغ جمع‌آوری شده از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور پیش‌بینی می‌شود تأمین سهم آورده مسکن معلولان از آنچه قبلا مد نظر بود، افزایش یابد.

هاشمی ادامه داد: در ابتدا قرار بود تا پایان ماه رمضان سهم آورده یک هزار واحد مسکونی از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور تأمین شود که با توجه به استقبال گسترده خیرین این تعداد واحد مسکونی به 3 هزار رسیده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه در خصوص آخرین وضعیت مستمری معلولان  و مددجویان تحت پوشش بهزیستی گفت: همانطور که قبلا نیز به آن اشاره شده بود امسال مستمری معلولان و مددجویان حدود 30 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و به زودی مابه‌التفاوت چند ماه گذشته پرداخت خواهد شد.

وی افزود: سازمان بهزیستی در سال گذشته در 6 مرحله بن‌های خرید کالا بین مددجویان تحت پوشش و همچنین برخی از نیازمندان پشت نوبت توزیع کرد که امسال نیز در ایام ماه رمضان حدود 21 میلیارد تومان برای این بخش پیش‌بینی شده بود که با همکاری دولت بن‌های اشاره شده بین اقشار نیازمند و مددجویان توزیع شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها