امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29818
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 82
غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برخی گمانه‌زنی‌ها توسط ...

غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برخی گمانه‌زنی‌ها توسط مطبوعات به ویژه مطبوعات اصلاح‌طلب در مورد چینش سیاسی کابینه دولت یازدهم اشاره کرد و اظهار داشت: قطعاً دولت فراجناحی باید از همه جریان‌های سیاسی یعنی اعتدال‌گرایان، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان استفاده کنند که وجه مشترک همه آنها اعتدال و کارآمدی خواهد بود.

وی افزود: قرائن و شواهد نشان می‌دهد که غیر از شخص آقای روحانی کسی از ترکیب کابینه اطلاعی ندارد و آنچه که مدت‌ها توسط برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود، گمانه‌زنی‌ای بیش نیست و به نظر می‌رسد مطبوعات بر اساس ذهنیات فکری و سیاسی خود این گمانه‌زنی‌ها را انجام می‌دهند.

سخنگوی حزب اعتدال توسعه با تاکید بر اینکه کمتر از 50 درصد گمانه‌زنی‌ها توسط رسانه‌ها در مورد کابینه یازدهم غیر خلاف واقع است خاطرنشان کرد: قطعاً نمی‌توان روی این لیست‌هایی که رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌کنند حسابی باز کرد. بنابراین باید به رئیس‌جمهور منتخب فرصتی داده شود که در هفته‌های آخر از میان گزینه‌های پیشنهادی کار گروه‌ها و گزینه‌های مدنظر خود به یک لیست نهایی برسد.

دهقان در ادامه به برخی اتهامات مبنی بر اینکه حزب اعتدال و توسعه حزبی دولت‌ساخته است نیز پاسخ داد و گفت: حزب دولت‌ساخته معمولاً به احزابی می‌گویند که بعد از تشکیل دولت شکل می‌گیرد. در حالی که حزب اعتدال و توسعه سابقه‌ای 14 ساله دارد و از سال 1378 در آستانه انتخابات مجلس ششم فعالیت خود را شروع کرد.

وی تاکید کرد: حزب دولت‌ساخته نیستیم اما بنا به قرابت نزدیکی که با آقای روحانی داریم هم قبل و هم بعد از انتخابات همراه و یاور رئیس‌جمهور منتخب خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها