امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29822
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد پیرو درج یک خبر مبنی بر "طرح ایجاد شبکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد پیرو درج یک خبر مبنی بر "طرح ایجاد شبکه اجتماعی بیداری اسلامی هنوز بررسی نشده است" به اطلاع می‌رساند، از آنجایی که مکاتبات اداری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط از طریق اتوماسیون مکاتبات اداری انجام می‌پذیرد با گذشت 322 روز از ارسال نامه معاون امور بین الملل رئیس جمهور به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیگیری‌های انجام شده توسط همکاران مرکز مبنی بر ارسال طرح، هنوز جز یک طرح یک خطی هیچگونه طرحی مبنی بر "ایجاد شبکه اجتماعی بیداری اسلامی" در اتوماسیون مکاتبات اداری این وزارتخانه وجود ندارد. بنابراین ادعای تصویب طرح مذکور در زمان مسئولیت معاون سابق این مرکز نیز جای این سؤال را باقی می‌گذارد که وقتی اساساً طرحی وجود ندارد چگونه توسط ایشان به تصویب رسیده است.

شایسته ذکر است تصمیم در خصوص حمایت از طرح‌ها توسط اعضای شورای طرح و برنامه مرکز که رئیس و معاون مرکز نیز تنها عضوی از اعضای آن هستند اتخاذ می‌شود نه به صورت انفرادی توسط اشخاص. بنابراین نظر کارشناسی این مرکز مبنی بر عدم توانایی صاحب ایده در اجرای آن با اعمال فشار از طرق مختلف و افراد گوناگون تغییر نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار