امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29829
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 66
عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت:در سال 89 دولت تصمیم گرفت که از معتادان بهبود یافته حمایت ویژه‌ای از بخش درمانی شود که ...

عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت:در سال 89 دولت تصمیم گرفت که از معتادان بهبود یافته حمایت ویژه‌ای از بخش درمانی شود که علیرغم وعده‌های داده شده این کار صورت نگرفت.

دیلمی زاده با انتقاد از سازمان‌های بیمه‌گر در خصوص عدم پوشش هزینه‌های درمانی معتادان بهبود یافته گفت: این سازمان‌ها جز وقت‌کشی کار دیگری نکردند و این در حالی است که در حال حاضر شاهد مشکلات عدیده‌ای در حوزه درمان معتادان بهبود یافته هستیم.

مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره ادامه داد: بیش از 40 درصد از افرادی که به کمپ‌ها مراجعه می‌کنند از قشر ضعیف جامعه هستند و متحمل هزینه‌های بالای درمان هستند که باید از این افراد حمایت شود.

وی اضافه کرد: بسیاری از معتادان به دلیل هزینه‌های بالا تمایلی به طی مراحل درمانی ندارند که امیدواریم دولت آینده تسهیلات ویژه‌ای برای حمایت از معتادان بهبود یافته و در حال درمان در نظر بگیرد.

دیلمی زاده تأکید کرد: زمانی اتفاقات خوبی در حوزه درمان معتادان خواهد افتاد که شخص اول اجرایی کشور یعنی رئیس جمهور وارد شود و در دستورات ویژه‌ای را در این زمینه صادر کند.

مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره اظهار امیدواری کرد: در دولت آینده توجه ویژه‌ای به معتادان بهبود یافته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها