امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29877
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد که تصمیم برای از سرگیری مذاکرات سازش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد که تصمیم برای از سرگیری مذاکرات سازش مورد حمایت همه گروه‌های فلسطینی ساف نیست.

«خالده جرار» نماینده جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت که این جبهه با از سرگیری مذاکرات سازش مخالف است زیرا یک تصمیم فردی است و تصمیم محمود عباس است.

وی افزود که این مذاکرات تحت نظارت آمریکا انجام می‌شود همانطور که 20 سال قبل نیز در خصوص توافقنامه اسلو رخ داد و راه برای تاسیس تشکیلات خودگردان باز شد.

جبهه خلق همچنین در بیانیه‌ای به افشای حقایق پشت پرده مربوط به ازسرگیری دوجانبه مذاکرات سازش پرداخت و کمیته اجرایی ساف را به مسئولیت‌پذیری و عمل به مسئولیت خود در قبال افکار عمومی فلسطین که واقعیت‌ها را تحت عنوان ازسرگیری مذاکرات سازش از آن پنهان می‌کنند، فراخواند.

این جبهه همچنین تصریح کرد که تعهدات «جان کری» مبنی بر تمرکز مذاکرات بر مرزهای سال 1967 و به رسمیت شناختن «دولت یهودی» عملا تعهد آمریکا برای طرف فلسطینی را تضعیف و حق ملت فلسطین در تعیین سرنوشت خود را نقض می‌کند و علاوه بر آن قبول این تعهد، خروج از تصمیم شورای مرکزی و موضع گروه‌های ملی و اسلامی است.

جبهه مذکور همچنین نسبت به بازی لفظی با ارتباط دادن حق طبیعی و قانونی به آزادی اسرا از طریق ارائه امتیازات جدید و آنچه که پیشرفت در مذاکرات خوانده می‌شود، هشدار داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها