امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2988
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۴۹
تعداد بازدید: 269
اسماعیل مهدوی نیا د‌ر گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص شایعه برکناریش از پست معاونت بیمه مرکزی، اظهار داشت: من و رئیس کل ...

اسماعیل مهدوی نیا د‌ر گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص شایعه برکناریش از پست معاونت بیمه مرکزی، اظهار داشت: من و رئیس کل بیمه مرکزی از دوستان قدیم هستیم و رفتنم از بیمه مرکزی برکناری نبوده، بلکه تقاضای بنده بود که از 19 آذر سال قبل داده بودم تا اینکه اخیراً مورد موافقت قرار گرفت.

معاون مالی، اداری و پشتیبانی بیمه مرکزی ادامه داد: هیچ دستوری از رئیس کل بیمه مرکزی برای امضای اسناد پرداخت وجه به مراسم استادیوم آزادی به من داده نشد و من این موضوع را تکذیب می کنم.

وی اضافه کرد: مطرح شدن برکناری من و ارتباط آن با مراسم استادیوم آزادی را نشر اکاذیب میدانم و اگر رسانه‌ها تکذیب نکنند از طریق مراجع قانونی آن را پیگیری خواهم کرد.  

مهدوی‌نیا تصریح کرد: در آستانه انتخابات، در حالی که کشور نیاز مبرم به آرامش دارد، متاسفانه برخی بی‌اخلاقی‌ها از قبل شروع شده و تا کنون هم ادامه دارد.

وی گفت: رفتن من از بیمه مرکزی به دلایل کاری بود و بخش اعظم آن خواسته خود من بوده و ارتباطی با مسائل مطرح شده ندارد.

مهدوی‌نیا خاطرنشان کرد: ان شاءالله آن چه که رضای خداوند و نفع نظام جمهوری اسلامی است، اتفاق بیفتد و ما هم به عنوان سرباز کوچک در خدمت نظام خواهیم بود.

به گزارش فارس برخی سایتها امروز از برکناری مهدوی‌نیا به دنبال چند هفته تنش بین او و رئیس کل بیمه مرکزی  بر سر هزینه‌کرد وجوه در اختیار بیمه مرکزی در برخی مصارف خارج از بودجه از جمله تامین بخشی از هزینه‌های جشن 29 فروردین استادیوم آزادی و خودداری مهدوی‌نیا از امضای اسناد مربوطه با وجود دستور و تاکید رئیس کل خبر داده بودند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها