امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2989
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 285
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ، با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، این نهاد مردمی خاطرنشان ...

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ، با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، این نهاد مردمی خاطرنشان کرد: سپاه بازوی توانمند جمهوری اسلامی ایران در برابر توطئه‌های خارجی و داخلی است.

وی پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی را به عنوان مهمترین رسالت و ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این نهاد همواره نقطه اتکا و بازوی توانمند ولایت در مواجهه با بحران ها بوده است.

سالم، خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در سه بعد حفظ انقلاب اسلامی در برابر تهدیدات، توسعه انقلاب اسلامی و عمق بخشی داخلی و خارجی، و ظرفیت سازی نقش مهمی را ایفا می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران با بیان اینکه این نهاد امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از منابع انسانی کارآمد و پر توان برخوردار است.

وی منابع انسانی خلاق و کارآمد را مهمترین سرمایه سپاه عنوان و بیان کرد: منابع انسانی توانمند دارای قابلیت های فراوانی است که پاسخگوی نیازها در عرصه های مختلف هستند.

سالم خاطر نشان کرد: منابع انسانی توانمند با قدرت نرم افزاری، معنوی و بصیرت خود، مایه امید دوستان و یاس و نا امیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها