امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۵:۳۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 299
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 386
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی که ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی که صبح امروز برگزار شد،؛ گفت: ناوگروه 25 ارتش متشکل از ناوهای نارک وبه گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی که صبح امروز برگزار شد،؛ گفت: ناوگروه 25 ارتش متشکل از ناوهای نارک و البرز 14 فروردین ماه عازم منطقه ماموریتی خود شدند.

وی افزود: این ناوگروه به شمال اقیانوس هند، خلیج عدن و تنگه باب‌المندب برای گشت و کنترل خطوط کشتیرانی اعزام شد.

سیاری تاکید کرد: این ناوگروه در مسیر خود در برخی از کشورها مانند به ویژه عمان، جیبوتی و سودان در صورت صلاحدید پهلو‌گیری می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین اعلام کرد: دستاوردهای جدید این نیرو در روز 29 فروردین رونمایی می‌شود.

سیاری تاکید کرد: در سه ماهه و نیمه اول سال جدید دستاوردهای خوبی اعلام خواهیم کرد و حتما الحاق ناو خواهیم داشت.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی در خصوص حضور نیروهای فرامنطقه‌ای در آب‌های جنوبی گفت: هر کسی برای دفاع از خودش پیش‌بینی لازم را انجام می‌دهد و ما نیز برای دفاع از منابع و منافع‌مان در دریا با تمام توان آماده‌ایم و اگر لازم باشد در عملیاتی شرکت کنیم امکانات توانمندی‌ها و برنامه‌هایی داریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها