امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29922
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش فارس به نقل از العهد، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به جنایت فجیع تروریست‌‌های سوری در منطقه خان العسل سوریه بیانیه‌ای را صادر ...

به گزارش فارس به نقل از العهد، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به جنایت فجیع تروریست‌‌های سوری در منطقه خان العسل سوریه بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است که تروریست‌ها جنایت وحشتناکی را در خان العسل مرتکب شدند که تعداد قربانیان آن بالغ بر ده‌ها نفر از نیروهای ارتش عربی سوریه و شهروندانی بود که بعد از به اسارت گرفته شدن، اعدام شدند.

تصاویری که قاتلان این کشتارها منتشر کرده‌اند، عمق جنایت آنها را نشان می‌دهد، آنها البته به این جنایت بسنده نکرده‌اند، بلکه به توهین و مثله کرده و سوزاندن جنازه این افراد نیز دست زده‌اند.

حزب‌الله این جنایت‌ها را لکه ننگی برای عاملان این اقدام‌ها و حامیان غربی آنها و برخی عرب‌هایی دانست که هیچ واکنشی نسبت به این اقدامات از خود نشان نمی‌دهند، بلکه بر شدت حمایت‌های خود از این تروریست‌ها با وجود افزایش جنایت‌های آنها ادامه می‌دهند.

حزب الله لبنان با محکوم کردن شدید این اقدامات و عاملان آنها از کشورهای عربی و غربی حامی هرج و مرج در سوریه این سوال را مطرح کرد که آیا این همان آینده‌ای بود که شما آن را به ملت سوریه بشارت می‌دادید؟ آیا آزادی در ویران کردن سوریه و آواره کردن ملت آن و از بین بردن نقش ملی آن به وجود می‌آید؟

این حزب بار دیگر از تمامی گروه‌های سوری خواست تا دور میز مذاکرات نشسته و برای نجات کشور از محنتی که در بر اثر توطئه‌های بین‌المللی در آن گرفتار شده، با هم مذاکره کنند و تسلیم دیکته‌های خارجی که تنها فتنه و ویرانی برای این کشور و ملت آن می‌خواهند، نشوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها